Kıbrıs Konut Projeleri ile Lüks Yaşam

Kıbrıs adası, lüks ve konforlu yaşam imkânı sunan birçok konut projesiyle doludur. Bu projeler turizm veya yerleşik yaşam için mükemmel bir fırsattır. Kıbrıs Konut Projeleri adanın güzelliğini ve doğal kaynaklarını kullanarak mükemmel bir yaşam deneyimi sunmaktadır. Bu projelerden bazıları, Salamis Holiday Homes, Esentepe Exclusive, İskele Town ve Akol Marine’dir.

Salamis Holiday Homes

Salamis Holiday Homes, Gazimağusa’nın yeniboğaziçi bölgesinde bulunmaktadır. Sınırları içinde bulunan bu proje, deniz, orman ve antik kalıntılarla dolu bir turizm alanıdır. Aynı zamanda Cittaslow unvanına sahip olan Yeniboğaziçi, kendine özgü kültürü ve yaşamı ile yükselen değere sahiptir. Bölgedeki organik ve taze gıdalara erişim ekoturizm ve sağlıklı beslenme imkânı sunmaktadır.

Gazimağusa bütün bu ayrıcalıkların yanı sıra önemli bir eğitim kentidir. Çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapan bu kentte evlerin kiralanma oranı ve hızı oldukça yüksektir. Bu sebeple Gazimağusa’da konutlar iyi bir yatırım aracıdır.

Esentepe Exclusive

Esentepe Exclusive, Girne’de yer almaktadır. Bu proje, 2 oda 1 salon penthouse daire, Loft, stüdyo ve villa seçeneklerini sunmaktadır. Toplam 80 konutun yer aldığı proje her şeyin bir arada olduğu lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam alanıdır.

Girne, Kuzey Kıbrıs’ın turizm başkentidir. Bu haliyle her daim hareketli bir yaşam alanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra turist popülasyonunun yüksek olması da emlak yatırımları için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bu sebeple Kıbrıs konut projeleri Girne’de yoğunlaşmaktadır.

İskele Town

İskele Town, Kuzey Kıbrıs’ın güzide doğal alanı İskele’de bulunmaktadır. Denize sadece 500 metre uzaklıkta olan bu proje, el değmemiş doğası, tertemiz havası ve pırıl pırıl koyları ile ziyaretçilerini hayran bırakır.

İskele bölgesi Kuzey Kıbrıs’ta hızla yükselen bir emlak piyasasına sahiptir. Kıbrıs’ın en önemli projeleri İskele’nin el değmemiş sahilleri yakınında yükselmektedir. Bu sebeple Avrupa ve dünyadan pek çok yatırımcının ilgisini çeken bir bölgedir. Forbes dergisi tarafından da tavsiye edilmektedir.

Akol Marine

Akol Marine, Karpaz Yarımadası’nın girişinde yer alan Erenköy Bölgesi’nde bulunmaktadır. Bölge, tarihi ve kültürel mirasların yanı sıra, yeşil ve mavinin iç içe geçtiği etkileyici manzaralar sunar.

Karpaz bölgesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en özel ve eşsiz doğasına ev sahipliği yapmaktadır. Gerek altın kumdan sahilleri gerek ise milli parkları ile Karpaz, doğa aşıklarının vazgeçemediği bir yaşam alanı sunmaktadır.

Her bir konut projesi, farklı özellikleri ve avantajlarıyla yatırımcılar için cazip seçeneklere sahiptir. Bununla birlikte Kıbrıs Konut Projeleri, güvenli, huzurlu ve lüks bir yaşam için en iyi tercihiniz olacaktır. Ayrıca, ada turizminin gelişmesi ve değerinin artması nedeniyle, konut projelerine yapılan yatırımlar için potansiyel yüksek bir getiri beklenmektedir.

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Sie können sich mit uns in Verbindung setzen, um Ihren speziellen Zahlungsplan zu bestimmen und nähere Informationen zu den Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

    Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

    Kontaktieren Sie uns

    Folgen Sie uns auf Sozial Media

    Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.