Kıbrıs Gayrimenkul Yatırım Fırsatları

Kıbrıs gayrimenkul yatırım fırsatları sayesinde siz de kârlı ve sürdürülebilir bir yatırım mı hedefliyorsunuz? Bu durumda Akdeniz’in en ilgi çekici noktalarından bir tanesi olarak Kıbrıs’ı neden tercih etmeniz gerektiğini değerlendirmelisiniz. Konumu, gayrimenkul kalitesi ve sunduğu fırsatlarla Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımları oldukça ayrıcalıklı bir seçeneğe dönüşecek. İşte Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımları ile ilgili sizi bekleyen fırsatlar!

Avantajlı Emlak Fiyatları

Kıbrıs, gayrimenkul konusunda son dönemin yükselen yıldızı konumundadır. Üstelik avantajlı emlak fiyatları sayesinde pek çok yatırımcının ilgisini çeker. Özellikle Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığında %40 – %50 oranında daha uygun fiyatlarla satın alınabilen gayrimenkuller vardır. Bu nedenle de Kıbrıs’ta kârlı bir yatırım mümkündür.

Kısa Amortisman Süresi

Gayrimenkul yatırımları konusunda en çok önemsenen konu amortisman süresidir. Yatırımın ne kadar sürede sermayeyi çıkaracağı düşünüldüğünde Kıbrıs oldukça özel bir ülkedir. Avrupa’da 20 – 30 yıl arasında değişen amortisman süresi Kıbrıs’ta 8 ile 12 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Bu durum da çoğu yatırımcı için ayrıcalıklı sonuçlar doğurur.

KKTC’de Oturma İzni

Gayrimenkul yatırım fırsatları değerlendirmesi yapmak isteyen bir kimse için en avantajlı seçenek hiç şüphesiz KKTC’de oturma izni elde edebiliyor olmasıdır. Kıbrıs’ta güvenle yaşamaya olanak sağlayan yatırımlar sayesinde herhangi bir hukuki sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Döviz ile Kira Getirisi

Kıbrıs gayrimenkul fırsatları konusunda en dikkat çeken konulardan bir tanesi de döviz kira getirisinin söz konusu olmasıdır. Kıbrıs’ın genel yapısı ve burada yaşayanların genellikle yabancı olması kiraların dövizle hesaplanmasına neden olur. Bu durumda gayrimenkul kirasının dövizle ödenmektedir. Yatırımcılar açısından kiranın döviz olması çok önemli bir fırsattır.

Bu konu hakkında daha fazlası için KKTC Ev Kiraları Neden Döviz? sayfamızı ziyaret edin.

Kıbrıs’ın Gittikçe Önem Kazanması

Turistik anlamda Akdeniz’in önemli noktalarından biri olurken Kıbrıs ekonomik olarak da gelişen bir ülkedir. Bu nedenle Kıbrıs’ı tercih eden gayrimenkul yatırımcısı git gide artmaktadır. Siz de bu konuda en başarılı çözümleri tercih etmek adına mutlaka Kıbrıs gayrimenkul çözümlerini değerlendirerek yatırımınızı gerçekleştirmelisiniz. Çok büyük fırsatlar sunması ve yatırım olanaklarını ön plana çıkarması nedeniyle Kıbrıs gerçekten de özeldir. Yatırım fırsatları ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

В дополнение к банковским кредитам вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей. Более того, Вас ждет возможность оплачивать в крипто-валюте!

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Akol Global, строительная компания Северного Кипра, может связаться с нами, чтобы определить специальный план оплаты для вас или получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Строительная компания KKTC Акол Глобал: Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

Связаться с нами

Следуйте за нами в социальных сетях

Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.