Kıbrıs Gayrimenkul Yatırım Fırsatları

Kıbrıs gayrimenkul yatırım fırsatları sayesinde siz de kârlı ve sürdürülebilir bir yatırım mı hedefliyorsunuz? Bu durumda Akdeniz’in en ilgi çekici noktalarından bir tanesi olarak Kıbrıs’ı neden tercih etmeniz gerektiğini değerlendirmelisiniz. Konumu, gayrimenkul kalitesi ve sunduğu fırsatlarla Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımları oldukça ayrıcalıklı bir seçeneğe dönüşecek. İşte Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımları ile ilgili sizi bekleyen fırsatlar!

Avantajlı Emlak Fiyatları

Kıbrıs, gayrimenkul konusunda son dönemin yükselen yıldızı konumundadır. Üstelik avantajlı emlak fiyatları sayesinde pek çok yatırımcının ilgisini çeker. Özellikle Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığında %40 – %50 oranında daha uygun fiyatlarla satın alınabilen gayrimenkuller vardır. Bu nedenle de Kıbrıs’ta kârlı bir yatırım mümkündür.

Kısa Amortisman Süresi

Gayrimenkul yatırımları konusunda en çok önemsenen konu amortisman süresidir. Yatırımın ne kadar sürede sermayeyi çıkaracağı düşünüldüğünde Kıbrıs oldukça özel bir ülkedir. Avrupa’da 20 – 30 yıl arasında değişen amortisman süresi Kıbrıs’ta 8 ile 12 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Bu durum da çoğu yatırımcı için ayrıcalıklı sonuçlar doğurur.

KKTC’de Oturma İzni

Gayrimenkul yatırım fırsatları değerlendirmesi yapmak isteyen bir kimse için en avantajlı seçenek hiç şüphesiz KKTC’de oturma izni elde edebiliyor olmasıdır. Kıbrıs’ta güvenle yaşamaya olanak sağlayan yatırımlar sayesinde herhangi bir hukuki sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Döviz ile Kira Getirisi

Kıbrıs gayrimenkul fırsatları konusunda en dikkat çeken konulardan bir tanesi de döviz kira getirisinin söz konusu olmasıdır. Kıbrıs’ın genel yapısı ve burada yaşayanların genellikle yabancı olması kiraların dövizle hesaplanmasına neden olur. Bu durumda gayrimenkul kirasının dövizle ödenmektedir. Yatırımcılar açısından kiranın döviz olması çok önemli bir fırsattır.

Bu konu hakkında daha fazlası için KKTC Ev Kiraları Neden Döviz? sayfamızı ziyaret edin.

Kıbrıs’ın Gittikçe Önem Kazanması

Turistik anlamda Akdeniz’in önemli noktalarından biri olurken Kıbrıs ekonomik olarak da gelişen bir ülkedir. Bu nedenle Kıbrıs’ı tercih eden gayrimenkul yatırımcısı git gide artmaktadır. Siz de bu konuda en başarılı çözümleri tercih etmek adına mutlaka Kıbrıs gayrimenkul çözümlerini değerlendirerek yatırımınızı gerçekleştirmelisiniz. Çok büyük fırsatlar sunması ve yatırım olanaklarını ön plana çıkarması nedeniyle Kıbrıs gerçekten de özeldir. Yatırım fırsatları ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.