Kıbrıs Gayrimenkul Yatırım Fırsatları

Kıbrıs gayrimenkul yatırım fırsatları sayesinde siz de kârlı ve sürdürülebilir bir yatırım mı hedefliyorsunuz? Bu durumda Akdeniz’in en ilgi çekici noktalarından bir tanesi olarak Kıbrıs’ı neden tercih etmeniz gerektiğini değerlendirmelisiniz. Konumu, gayrimenkul kalitesi ve sunduğu fırsatlarla Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımları oldukça ayrıcalıklı bir seçeneğe dönüşecek. İşte Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımları ile ilgili sizi bekleyen fırsatlar!

Avantajlı Emlak Fiyatları

Kıbrıs, gayrimenkul konusunda son dönemin yükselen yıldızı konumundadır. Üstelik avantajlı emlak fiyatları sayesinde pek çok yatırımcının ilgisini çeker. Özellikle Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığında %40 – %50 oranında daha uygun fiyatlarla satın alınabilen gayrimenkuller vardır. Bu nedenle de Kıbrıs’ta kârlı bir yatırım mümkündür.

Kısa Amortisman Süresi

Gayrimenkul yatırımları konusunda en çok önemsenen konu amortisman süresidir. Yatırımın ne kadar sürede sermayeyi çıkaracağı düşünüldüğünde Kıbrıs oldukça özel bir ülkedir. Avrupa’da 20 – 30 yıl arasında değişen amortisman süresi Kıbrıs’ta 8 ile 12 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Bu durum da çoğu yatırımcı için ayrıcalıklı sonuçlar doğurur.

KKTC’de Oturma İzni

Gayrimenkul yatırım fırsatları değerlendirmesi yapmak isteyen bir kimse için en avantajlı seçenek hiç şüphesiz KKTC’de oturma izni elde edebiliyor olmasıdır. Kıbrıs’ta güvenle yaşamaya olanak sağlayan yatırımlar sayesinde herhangi bir hukuki sorunla karşı karşıya kalmazsınız.

Döviz ile Kira Getirisi

Kıbrıs gayrimenkul fırsatları konusunda en dikkat çeken konulardan bir tanesi de döviz kira getirisinin söz konusu olmasıdır. Kıbrıs’ın genel yapısı ve burada yaşayanların genellikle yabancı olması kiraların dövizle hesaplanmasına neden olur. Bu durumda gayrimenkul kirasının dövizle ödenmektedir. Yatırımcılar açısından kiranın döviz olması çok önemli bir fırsattır.

Bu konu hakkında daha fazlası için KKTC Ev Kiraları Neden Döviz? sayfamızı ziyaret edin.

Kıbrıs’ın Gittikçe Önem Kazanması

Turistik anlamda Akdeniz’in önemli noktalarından biri olurken Kıbrıs ekonomik olarak da gelişen bir ülkedir. Bu nedenle Kıbrıs’ı tercih eden gayrimenkul yatırımcısı git gide artmaktadır. Siz de bu konuda en başarılı çözümleri tercih etmek adına mutlaka Kıbrıs gayrimenkul çözümlerini değerlendirerek yatırımınızı gerçekleştirmelisiniz. Çok büyük fırsatlar sunması ve yatırım olanaklarını ön plana çıkarması nedeniyle Kıbrıs gerçekten de özeldir. Yatırım fırsatları ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Akol Global, das Bauunternehmen von Nordzypern, kann sich mit uns in Verbindung setzen, um einen speziellen Zahlungsplan für Sie festzulegen oder nähere Informationen über die Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

KKTC Bauunternehmen Akol Global: Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

Seit 2003 hat AKOL Global mit seiner auf den Menschen und das Leben" ausgerichteten Vision und der Priorität der Kundenzufriedenheit rentable Projekte realisiert, die auch die Lebensqualität der Menschen mit den von ihr realisierten Immobilienprojekten erhöhen.

Kontaktieren Sie uns

Folgen Sie uns auf Sozial Media

Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.