Kıbrıs’ta 1+1 Ev Almak Mantıklı mı?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti son yıllarda emlak sektöründe yaptığı ve aldığı yatırımlar ile dikkat çekmektedir. Dünyanın her ülkesinden yatırımcının gözlerini çevirdiği bu ada ülkesi birçok gayrimenkul yatırım fırsatı sunmaktadır. Bunların en başında küçük tipte Stüdyo ve 1+1 daireler gelmektedir. Peki, Kıbrıs’ta 1+1 ev almak neden bu kadar cazip bir hal almıştır?

Konu ile alakalı KKTC Stüdyo Daire Almak Mantıklı mı? sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kıbrıs’ta 1+1 Daire Almak Neden Mantıklı?

1+1 konutlar genel olarak yatırımcıların tercih ettiği konut tipleridir. Kolay kiralanabilir olması ve daha düşük sermaye isteyen bir yatırım olması bu konuda etkilidir. Peki, bu tür bir ev alırken neden Kuzey Kıbrıs’ı tercih etmelisiniz?

Uygun Fiyat

Kıbrıs’ta 1+1 evler diğer konut tiplerine göre daha uygun fiyatlıdır. Özellikle yeni projelerde cazip ödeme seçenekleri ve kampanyalar sunulmaktadır. KKTC 1+1 satılık konut fiyatlarına göz attığımızda fiyatların £60.000ile £150.000 arasında değiştiğini görülmektedir.

Yüksek Kira Getirisi

Kıbrıs’ta 1+1 evler hem yerli hem de yabancı kiracılara hitap etmektedir. Özellikle üniversite öğrencileri, çalışanlar ve tatilciler için ideal bir konaklama seçeneği sunmaktadır. Bu nedenle Kıbrıs’ta 1+1 ev almak yatırım amaçlı da düşünülebilir. Bazı projelerde döviz ile kira garantisi verilmektedir.

KKTC’de yeni projelerden satın alabileceğiniz 1 oda 1 salon konutları yıllık £3600 bedel ile kiraya verebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs’ta konut kiralamaları genel olarak İngiliz Sterlini veya Euro ile yapılmakta ve evler en az 6 aylık süreler ile kiraya verilmektedir.

Düşük Bakım Maliyeti

Kıbrıs’ta 1+1 evlerin bakım masrafları diğer konut tiplerine göre daha azdır. Isınma, soğutma, elektrik, su gibi giderler daha düşüktür. Bu hem yaşam açısından hem de yatırım açısından 1 oda 1 salon evleri cazip kılmaktadır. Yeniden kiralamalarda bakım maliyetlerinin düşük olması yatırı daha kârlı bir hale getirmektedir.

Konforlu yaşam

Kıbrıs’ta 1+1 daireler genellikle modern tasarımlara ve kaliteli malzemelere sahiptir. İç mekanlarda ferah ve aydınlık bir atmosfer sunarlar. Bazı projelerde deniz manzarası, balkon, teras gibi ekstra özellikler de bulunmaktadır.

Eğer Kuzey Kıbrıs’ta bir daire almak sizin de hayallerinizi süslüyorsa, hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman gayrimenkul danışmanlarımızın desteği ile başarılı bir yatırımın ilk adımlarını atabilirsiniz.

ПОЛИТИКА ПРОДАЖ

Планы оплаты наших проектов

Как Akol Global, мы предлагаем различные планы оплаты специально для недвижимости, которую вы хотите приобрести. Вы можете совершать платежи различными способами в рамках своего плана платежей, который мы специально адаптировали к вашим финансовым планам и бюджету.

В дополнение к банковским кредитам вы можете облегчить процесс оплаты с помощью множества вариантов, таких как среднесрочные и долгосрочные планы платежей. Более того, Вас ждет возможность оплачивать в крипто-валюте!

Все резиденции подходят для банковских кредитов до 120 месяцев.

Akol Global, строительная компания Северного Кипра, может связаться с нами, чтобы определить специальный план оплаты для вас или получить более подробную информацию о способах оплаты.

Позвольте нам вам позвонить.

Строительная компания KKTC Акол Глобал: Не ждите больше, чтобы найти дом своей мечты. Свяжитесь с нами, чтобы спланировать презентацию и получить подробную информацию!

AKOL Global, которая с 2003 года занимается разработкой прибыльных проектов с фокусом на «людей и жизни» и приоритетом удовлетворенности клиентов, также повышает качество жизни людей с помощью реализованных ею проектов в сфере недвижимости.

Акол Глобал © 2023 | Все права защищены.