Kıbrıs’ta 1+1 Ev Almak Mantıklı mı?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti son yıllarda emlak sektöründe yaptığı ve aldığı yatırımlar ile dikkat çekmektedir. Dünyanın her ülkesinden yatırımcının gözlerini çevirdiği bu ada ülkesi birçok gayrimenkul yatırım fırsatı sunmaktadır. Bunların en başında küçük tipte Stüdyo ve 1+1 daireler gelmektedir. Peki, Kıbrıs’ta 1+1 ev almak neden bu kadar cazip bir hal almıştır?

Konu ile alakalı KKTC Stüdyo Daire Almak Mantıklı mı? sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kıbrıs’ta 1+1 Daire Almak Neden Mantıklı?

1+1 konutlar genel olarak yatırımcıların tercih ettiği konut tipleridir. Kolay kiralanabilir olması ve daha düşük sermaye isteyen bir yatırım olması bu konuda etkilidir. Peki, bu tür bir ev alırken neden Kuzey Kıbrıs’ı tercih etmelisiniz?

Uygun Fiyat

Kıbrıs’ta 1+1 evler diğer konut tiplerine göre daha uygun fiyatlıdır. Özellikle yeni projelerde cazip ödeme seçenekleri ve kampanyalar sunulmaktadır. KKTC 1+1 satılık konut fiyatlarına göz attığımızda fiyatların £60.000ile £150.000 arasında değiştiğini görülmektedir.

Yüksek Kira Getirisi

Kıbrıs’ta 1+1 evler hem yerli hem de yabancı kiracılara hitap etmektedir. Özellikle üniversite öğrencileri, çalışanlar ve tatilciler için ideal bir konaklama seçeneği sunmaktadır. Bu nedenle Kıbrıs’ta 1+1 ev almak yatırım amaçlı da düşünülebilir. Bazı projelerde döviz ile kira garantisi verilmektedir.

KKTC’de yeni projelerden satın alabileceğiniz 1 oda 1 salon konutları yıllık £3600 bedel ile kiraya verebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs’ta konut kiralamaları genel olarak İngiliz Sterlini veya Euro ile yapılmakta ve evler en az 6 aylık süreler ile kiraya verilmektedir.

Düşük Bakım Maliyeti

Kıbrıs’ta 1+1 evlerin bakım masrafları diğer konut tiplerine göre daha azdır. Isınma, soğutma, elektrik, su gibi giderler daha düşüktür. Bu hem yaşam açısından hem de yatırım açısından 1 oda 1 salon evleri cazip kılmaktadır. Yeniden kiralamalarda bakım maliyetlerinin düşük olması yatırı daha kârlı bir hale getirmektedir.

Konforlu yaşam

Kıbrıs’ta 1+1 daireler genellikle modern tasarımlara ve kaliteli malzemelere sahiptir. İç mekanlarda ferah ve aydınlık bir atmosfer sunarlar. Bazı projelerde deniz manzarası, balkon, teras gibi ekstra özellikler de bulunmaktadır.

Eğer Kuzey Kıbrıs’ta bir daire almak sizin de hayallerinizi süslüyorsa, hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman gayrimenkul danışmanlarımızın desteği ile başarılı bir yatırımın ilk adımlarını atabilirsiniz.

VERKAUFSPOLITIK

Zahlungspläne für unsere Projekte

Als Akol Global bieten wir Ihnen verschiedene Zahlungspläne für die Immobilie, die Sie kaufen möchten. Während Ihres Zahlungsplans, den wir speziell für Ihre finanziellen Pläne und Ihr Budget gestalten, können Sie Ihre Zahlungen auch mit verschiedenen Optionen leisten.

Neben Bankkrediten können Sie Ihren Zahlungsprozess mit vielen Optionen wie mittel- und langfristigen Zahlungsplänen und Swap-Zahlungen erleichtern.

Alle Einheiten kommen für Bankdarlehen mit Laufzeiten von bis zu 120 Monaten in Frage.

Akol Global, das Bauunternehmen von Nordzypern, kann sich mit uns in Verbindung setzen, um einen speziellen Zahlungsplan für Sie festzulegen oder nähere Informationen über die Zahlungsmodalitäten zu erhalten.

Wir rufen Sie an.

KKTC Bauunternehmen Akol Global: Warten Sie nicht länger, um Ihr Traumhaus zu finden. Kontaktieren Sie uns, um eine Präsentation zu vereinbaren und detaillierte Informationen zu erhalten!

Akol Global  © 2023 | Alle Rechte vorbehalten.