Kıbrıs’ta 1+1 Ev Almak Mantıklı mı?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti son yıllarda emlak sektöründe yaptığı ve aldığı yatırımlar ile dikkat çekmektedir. Dünyanın her ülkesinden yatırımcının gözlerini çevirdiği bu ada ülkesi birçok gayrimenkul yatırım fırsatı sunmaktadır. Bunların en başında küçük tipte Stüdyo ve 1+1 daireler gelmektedir. Peki, Kıbrıs’ta 1+1 ev almak neden bu kadar cazip bir hal almıştır?

Konu ile alakalı KKTC Stüdyo Daire Almak Mantıklı mı? sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kıbrıs’ta 1+1 Daire Almak Neden Mantıklı?

1+1 konutlar genel olarak yatırımcıların tercih ettiği konut tipleridir. Kolay kiralanabilir olması ve daha düşük sermaye isteyen bir yatırım olması bu konuda etkilidir. Peki, bu tür bir ev alırken neden Kuzey Kıbrıs’ı tercih etmelisiniz?

Uygun Fiyat

Kıbrıs’ta 1+1 evler diğer konut tiplerine göre daha uygun fiyatlıdır. Özellikle yeni projelerde cazip ödeme seçenekleri ve kampanyalar sunulmaktadır. KKTC 1+1 satılık konut fiyatlarına göz attığımızda fiyatların £60.000ile £150.000 arasında değiştiğini görülmektedir.

Yüksek Kira Getirisi

Kıbrıs’ta 1+1 evler hem yerli hem de yabancı kiracılara hitap etmektedir. Özellikle üniversite öğrencileri, çalışanlar ve tatilciler için ideal bir konaklama seçeneği sunmaktadır. Bu nedenle Kıbrıs’ta 1+1 ev almak yatırım amaçlı da düşünülebilir. Bazı projelerde döviz ile kira garantisi verilmektedir.

KKTC’de yeni projelerden satın alabileceğiniz 1 oda 1 salon konutları yıllık £3600 bedel ile kiraya verebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs’ta konut kiralamaları genel olarak İngiliz Sterlini veya Euro ile yapılmakta ve evler en az 6 aylık süreler ile kiraya verilmektedir.

Düşük Bakım Maliyeti

Kıbrıs’ta 1+1 evlerin bakım masrafları diğer konut tiplerine göre daha azdır. Isınma, soğutma, elektrik, su gibi giderler daha düşüktür. Bu hem yaşam açısından hem de yatırım açısından 1 oda 1 salon evleri cazip kılmaktadır. Yeniden kiralamalarda bakım maliyetlerinin düşük olması yatırı daha kârlı bir hale getirmektedir.

Konforlu yaşam

Kıbrıs’ta 1+1 daireler genellikle modern tasarımlara ve kaliteli malzemelere sahiptir. İç mekanlarda ferah ve aydınlık bir atmosfer sunarlar. Bazı projelerde deniz manzarası, balkon, teras gibi ekstra özellikler de bulunmaktadır.

Eğer Kuzey Kıbrıs’ta bir daire almak sizin de hayallerinizi süslüyorsa, hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman gayrimenkul danışmanlarımızın desteği ile başarılı bir yatırımın ilk adımlarını atabilirsiniz.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.