Kıbrıs İnşaat Firmaları Ne Tür Hizmetler Sunar?

Kıbrıs inşaat firmaları son zamanlarda Kıbrıs’ta yatırımın öncüsü konumundadır. Yerli ve yabancı yatırımcılar sürekli olarak gayrimenkul ve emlak sektörüne yönelmektedir. Bu durumun yani düzenli büyümenin getirdiği bazı değişimler yaşanmaktadır. Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları yalnızca konut inşa etmenin dışında müşterilerine pek çok fırsatları ve hizmetleri de sunmaktadır. Elbette, bu hizmetler yalnızca Akol Group gibi alanında uzman ve profesyonel firmalar tarafından sunulmaktadır. Peki, sunulan bu hizmet ve fırsatlar nelerdir?

Topraktan Ev Satın Alma

Birçok yapı ve inşaat şirketi topraktan ev satın alma seçeneğine sahiptir. Ancak en güvenilir inşaat firmaları. Kıbrıs adasında topraktan ev satın alırken sizi mağdur etmeyecektir. Bu yöntemle satın alınan konutlar yatırımcılara daha fazla seçenek ile düşük fiyatlarla ev satın alma şansı vermektedir. Böylece satın alınan konutlar inşaatın tamamlanmasından sonra çok daha yüksek fiyatlara satılabilmektedir.

Kira Garantili Konut Projeleri

Kira garantili konut projeleri emlak yatırımı konusuna ilgi duyanların iyi bildiği bir satış fırsattır. Kıbrıs inşaat firmaları arasında en fazla kira garantili konut projesi sunan şirket ise. Akol Global olmaktadır. Bu yöntemde satın alınan konut için belirli bir süre için kira veya kiralama garantisi verilmektedir. Bu sayede yatırımcılar düzenli kira getirisi elde etmeyi ve yatırımlarını korumayı garanti altına almaktadırlar.

Bakım ve Onarım

Yapılan emlak yatırımlarının değerini koruması için düzenli bakım veya onarımının yapılması gerekmektedir. Akol Global tarafından satın alınan bütün konutlar bu hizmetten yararlanabilmektedir. Kıbrıs inşaat firmaları tarafından aidat toplanarak sunulan bu hizmet uzun vadede size kazanç sağladığı gibi yaşamınızı da güzelleştirmektedir.

Satış Konusunda Yardım

Kuzey Kıbrıs inşaat firmaları kimi durumlarda konutunuzun tekrar satışına yardımcı olmaktadır. Akol’un bütün projelerinde sunduğu bir hizmet olan ikinci satışlarda aracı rolünü üstlenme müşterilerin yatırımlarını likidite etmelerinde yardımcı olmaktadır. Geniş müşteri ağı sayesinde büyük şirketler konutunuzu satmak istediğinizde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

İletişime Geçin

Eğer alanında tecrübeli veya adanın en güvenilir inşaat şirketlerinden biri ile çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Böylece KKTC’de emlak yatırımınızı en kârlı hale getirmek için alanında uzman temsilcilerimizden faydalanabilirsiniz.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.