Kıbrıs’ta Ev Alana Vatandaşlık Veriliyor mu?

Emlak yatırımlarının kârlılık açısından gün geçtikçe artış gösterdiği Kıbrıs’ta ev alana vatandaşlık veriliyor mu? sorusu oldukça merak edilmektedir. Bu çerçevede yatırımcıların ev satın almadan önce bütün süreçler hakkında bilgi sahibi olması ve profesyonel bir yatırım süreci gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu çerçevede Kıbrıs’ta yatırımcıları bekleyen fırsatları değerlendirmek hayli önemlidir.

Kıbrıs’ta Gayrimenkul ve Vatandaşlık Hakları

Kuzey Kıbrıs, Akdeniz’in ortasında bulunan eşsiz bir ada olması ve kaliteli tatil fırsatları sunması sayesinde pek çok yatırımcı tarafından tercih edilen noktalardan bir tanesidir. Bu özelliğine katkı olarak vatandaşlık imkânlarını da değerlendirmek Kıbrıs’ta yaşama dair değerlidir. Kıbrıs’ta ev alana vatandaşlık imkânı tanınmamaktadır. Ancak burada ev alanlar için oturma izni hakkı tanınması gibi bir uygulama söz konusudur. Bu çerçevede vatandaşlar için Kıbrıs’ın gayrimenkul fırsatlarını değerlendirerek yeni bir yaşam alanına sahip olmak mümkün.

Kıbrıs’ta ev alana vatandaşlık verilmemesine rağmen pek çok yatırımcı Kıbrıs’ı tercih ediyor. Peki, Kıbrıs’ın bir yatırım merkezi olarak değerlendirilmesinde rol oynayan faktörler!

Neden Kıbrıs’ta Ev Satın Almalısınız?

Kıbrıs’ta ev satın almak istediğinizde vatandaşlık elde edemiyor olsanız da Kıbrıs’ı seçmenizde pek çok neden var. Yatırımınızı bu güzide ülkeye yönlendirmenizdeki en özel fırsatları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Emlak fiyatlarının muadil ülkelere nazaran daha uygun olması,
  • Gayrimenkul amortisman süresinin oldukça kısa olması,
  • Deniz manzaralı ve kaliteli yatırım fırsatlarının bulunması,
  • Konut kredisi ve taksitli ödeme imkânlarının varlığı,
  • Yatay mimari anlayışa uygun gayrimenkul seçeneklerinin mevcudiyeti,
  • Yabancılar için gayrimenkul satın alma süreçlerinin daha basit olması,
  • Emlak değerinde yaşanan ciddi artışlar,
  • Kiralama fırsatlarıyla taşınmazın maddi bir gelir imkânı sağlaması,
  • Ev alanların oturma iznine sahip olması.

Tüm bu fırsatlar düşünüldüğünde Kıbrıs’ta ev alana vatandaşlık verilmese de burada yatırım yapmak hayli ayrıcalıklı. Bu nedenle de yatırımlarınızı en iyi şekilde yöneterek kârlı tercihlerde bulunabilirsiniz. Birbirinden ayrıcalıklı yatırımlar ve çok daha fazlası için nasıl bir emlak satın almayı istediğinize karar vermelisiniz. O halde en avantajlı gayrimenkul yatırımları için siz de ihtiyaçlarınızı daha kaliteli bir noktaya taşımayı tercih edebilirsiniz.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.