Kıbrıs’ta Konut Kredisi ile Ev Almak

Kıbrıs’ta konut kredisi ile ev almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken pek çok husus var. Türkiye’den farklı uygulamaların söz konusu olduğu Kıbrıs’ta yatırım öncesinde bütün süreçleri titiz bir şekilde değerlendirin. Üstelik kredi kullanırken en avantajlı alternatifleri de keşfederek size en uygun seçeneklerin neler olduğuna bir göz atın. Şimdi Kıbrıs’ta krediyle ev satın almanın bütün bilinmeyenlerine göz atalım!

Kıbrıs gerek konumu gerekse de yatırım fırsatları sayesinde dikkat çeken noktalardan bir tanesi olarak değerlendirilmektedir. Bölgenin en canlı noktalarından olan Kıbrıs’ta ev satın almak hem finansal hem de stratejik olarak avantajlıdır. Siz de bu konuda en başarılı sonuçlar için harekete geçin ve beklentilerinizin üzerine çıkacak bir sonuca ulaşın!

Her türlü şüphenizi gidermek için KKTC’de Ev Almak Mantıklı mı? sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs’ta Konut Kredisi ile Ev Alma Koşulları

Kıbrıs’ta konut kredisi kullanarak başarılı bir yatırım hedefleyen kimseler için konut kredisi kullanmanın belli şartlara bağlı olduğunu ifade etmek gerekir. Bu noktada ilk ve en önemli şart konutun belli bir miktar ödemesinin peşin yapılmasıdır. Peşin ödeme çerçevesinde hem kredi kullanmak hem de ödeme planını daha makul seviyeye taşımak mümkündür. Bu noktada %40 ila %50 miktarında peşinat ödemenin genel anlamda yeterli olduğu kabul edilmektedir.

Daha fazla bilgi almak için Kıbrıs’ta Ev Alırken Peşinat Verme Şartı Var mı? makalemizi inceleyin.

Ev satın almak için kredi kullandıktan sonra konut ipotek altına alınmaktadır. Vadesi 120 aya kadar varan kredi imkânları sayesinde ev satın almak çok daha avantajlı bir seçeneğe dönüşmektedir. Böylece Kıbrıs’ta taksitle ev satın almak da mümkün hale gelmektedir. Konut alışverişi için çok avantajlı bir seçenek olan kredi pek çok yatırımcı için hayat kurtarıcı çözümler getirir.

Kıbrıs’ta Konut Kredisiz Ev Satın Alınır mı?

Kıbrıs’ta yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyen yatırımcılar için konut kredisi kullanmak bir seçenektir. Bu noktada peşin ödeme yapmak ve daha kârlı bir yatırım gerçekleştirmek mi istiyorsunuz?  O halde sizin için çok avantajlı seçenekler bulunur. Siz de ister kredili ister kredisiz ev satın almak adına hemen harekete geçebilirsiniz.

Kıbrıs’ın en güvenilir gayrimenkul yatırım hizmetleri için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacak. Özellikle de kredili ev satın almada profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Kıbrıs’ta kredi ile ev satın almanın tam zamanı!

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.