KKTC Ev Almak İsteyenlere Ne Tür Fırsatlar Sunuyor?

KKTC ev almak isteyenlerin birinci tercih olmaya devam ediyor. Özellikle yurt dışında bir mülk sahibi olmak. Avrupa Birliğine üye güney Kıbrıs’a yakın olması da bu ada ülkesini cazibe merkezi haline getiriyor. Renkli yaşantısı ve cenneti andıran bu ihtşamlı ülke aynı zamanda gayrimenkul yatırımlarıyla da ev sahibi olmak isteyenlere ek bir gelir kapısını aralıyor.

İngiltere, Doğu ve Batı Avrupa, İskandinavya ve Orta Doğu’dan alıcılar. Kuzey Kıbrıs’ta bir mülk sahibi olmak için sıraya girdiklerini söyleyebiliriz. KKTC giderek gayrimenkul yatırımının en popüler alanlarından bir tanesi haline gelmeyi başardı. Son yıllarda ulusal para birimleri zayıflayan bu ülkelerin sakinleri için. Kuzey Kıbrıs özellikle cazip durumunu koruyor. Para kriziyle bağlantılı olarak, varlıklarınıı gelecekteki risklerden korumak için sermayenin kalan kısmını kurtarmak için acil bir ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Uluslararası bir yerleşik nüfusa sahip bu ülke. Euro bölgesi dışı ekonomik bölgede olmasına rağmen güvenli bölge ve düşük maliyet avantajı sunuyor.

KKTC ev ve konut fırsatları ile ilgili Kıbrıs’ta Daire Satın Almanın Avantajları sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Euro Bölgesi Dışında Kalması Neden Bir Avantaj?

Kuzey Kıbrıs’ın Euro bölgesi dışı statüsü ona negatif değil aksine pozitif bir avantaj katmaktadır. Son zamanlarda denizaşırı gayrimenkul yatırımcıları için büyük bir bonus ve satış noktası haline gelmiştir. Kuzey Kıbrıs’ın en önemli avantajlarından bir tanesi de güvenli para birimlerinden sterlini kullanmasıdır. Fiili uluslararası para birimi olarak kabul edilmiştir. Tüm Kuzey Kıbrıs emlak fiyatları, mağazaların ve restoranlarda Türk Lirası da kabul edilmektedir.

İspanya, Yunanistan veya Güney Kıbrıs gibi ülkeler de KKTC’yi tercih etmektedir. Bu muhteşem ülkede ev sahibi olmanın en önemli avantajlarından bir tanesi ise birçok turisti kendisine çekebilmesidir. Kuzey Kıbrıs’ta satın aldığınız bir evi yatırım ya da ek gelir getiren bir araç olarak değerlendirebilirsiniz. Ülkeyi ziyaret eden turistlere, öğrenci olarak buraya yerleşenlere rahatlıkla bir kiralama yapabilirsiniz.

Dünyanın prestijli dergilerinden Forbes Dergisi Emlak Yatırımı İçin Kuzey Kıbrıs’ı İşaret Ediyor!

KKTC satılık müstakil ev, villa, rezidans gibi birçok seçeneğe sahiptir. Genellikle ev veya villalar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa edilmektedir. Ayrıca Kıbrıs’ta ev fiyatları da seçilen daire ya da villanın özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle her bütçeye uygundur.

KKTC sınırlarında bir ev sahibi olmak ya da daha fazla bilgi almak için şimdi bize ulaşın.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.