KKTC Konut Fiyat ve Avantajları

KKTC konut fiyat ve avantajları sayesinde ideal bir yatırıma ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Yatırımlarınızı daha makul bir çerçevede gerçekleştirmek adına oldukça önemli olan fiyat araştırmasını yaparak harekete geçmelisiniz. Akol Group olarak Kıbrıs’ta yatırımlar gerçekleştirmek isteyen her birey için avantajlı çözümler sunuyoruz. Bu sayede her ihtiyaca cevap verecek bir hizmet sunmayı başarıyoruz. İşte KKTC konut fiyat ve avantajları!

KKTC Konut Fiyatlar ve Çok Daha Fazlası

KKTC, konut fiyatları bağlamında son dönemin yükselen yıldızı rolünü üstleniyor. Özellikle Avrupa’ya yakınlığı ve bir Avrupa ülkesinden farksız standartlarının olması KKTC’y öne çıkarıyor. Peki, Kıbrıs’ta fiyatların makul seviyelerde olmasının nedenleri neler? Ayrıca fiyatın makul olması ne tür avantajlar sağlıyor?

Artan Emlak Değeri

Yatırımcılar için tercih edilen gayrimenkulün uygun fiyatlı olmasının en büyük getirisi kısa sürede artacak gayrimenkul fiyatlarından fayda sağlamaktır. Bu çerçevede yatırımcılar sermayelerinin kısa sürede artması ve kârlı sonuçlar elde etme konusunda emindirler. Siz de bir yatırımcı olarak KKTC’nin ayrıcalıklarını yaşayarak size özel bir sonuca ulaşabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız.

Artan değerlerle ilgileniyorsanız KKTC Satılık Ev Fiyatları Yükseliyor mu? sayfamıza göz atın.

Yüksek Kira Getirisi

KKTC konut fiyatları araştırması yapan pek çok yatırımcı açısından en önemli konulardan bir tanesi de kira getirisinin fazla olmasıdır. Çünkü yatırımın kısa sürede geri dönmesi daha büyük yatırımların da habercisi olacaktır. Kıbrıs’ın nüfus bakımından yabancıları da barındırıyor olması nedeniyle kira getirisi oldukça fazladır. Döviz cinsinden hesaplanan kiranın ayrıcalığı her yatırımcı için iştah kabartmaktadır. Bu nedenle de Kıbrıs’ı tercih eden yatırımcı sayısı her geçen gün artış göstermektedir.

Daha fazla bilgi için Kira Getirisi için KKTC’de Ev Almak sayfamızı inceleyin.

KKTC Yatırım Kolaylığı

KKTC konut fiyatlarının makul seviyede olmasına ek olarak en büyük ayrıcalıklardan bir tanesi de yatırımların çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Çünkü daha fazla yatırımcı çekme hedefinde olan Kıbrıs, yatırımcıların işini kolaylaştıracak seçenekler sunar. Bu durum da hem yerli hem de yabancı yatırımcılar için ciddi avantajları beraberinde getirmektedir.

Siz de bir yatırımcı olarak KKTC’nin ayrıcalıklarını değerlendirmek istemez misiniz? O halde Akol Group ile iletişime geçerek sizi bekleyenlerin neler olduğuna daha yakından bir göz atmanız gerektiğini ifade etmeliyiz.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.