Kuzey Kıbrıs Stüdyo Daire Neden Tercih Ediliyor?

Kuzey Kıbrıs stüdyo daire seçeneğinin çok sık tercih edildiği bir ülke. Yatırımcıların stüdyo daire tercihini etkileyen birbirinden farklı nedenler var. Akol Group olarak neden stüdyo daire? sorusunun cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle bu tür bir yatırımın sizin için kârlı olup olmadığını değerlendirmenizi sağlıyoruz.

Kıbrıs’ta Öğrenciler Stüdyo Daire Tercih Ediyor

Kuzey Kıbrıs, uluslararası seviyede üniversitelerin bulunduğu bir yer. Bu nedenle de her yıl binlerce öğrenci rotasını Kıbrıs’a çevirerek burada eğitim almak için yeni bir hayat kuruyor. Bu hayatın en önemli parçası ise konaklayacak yer. Öğrencilerin tek kişilik ya da 2 kişilik konaklama için tercih ettikleri en ideal seçenekse stüdyo daireler. Derli toplu birer konaklama çözümü olmalarının yanı sıra diğer dairelere göre daha uygun fiyatlar sunması stüdyo dairelerin tercih edilmesi daha yaygın.

Turistler için Konforlu Konaklama: Stüdyo Daire

Kuzey Kıbrıs stüdyo daire tercihinin bir nedeni de kısa süreli konaklama yapmak isteyenler. Stüdyo daireler günlük kiralık ev sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Üstelik bu daireler sayesinde kısa süreyle Kıbrıs’ta olmak isteyenler için ideal bir seçim söz konusu. Sadece ihtiyaçlara yönelen bir konaklama alternatifi olarak hem kullanışlı hem de uygun fiyat elde etmek mümkün.

Stüdyo Daireler Yatırımcılar için de Avantajlı

Kuzey Kıbrıs stüdyo daire seçiminin en önemli nedenlerinden bir tanesi de yatırımcılar için avantajlı fiyatlar. 2+1 ya da 3+1 dairelerle kıyaslandığında 1+0 ya da 1+1 stüdyo daireler daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu sayede yatırımcılar açısından kârlı bir çözüme ulaşmak mümkün oluyor. Üstelik öğrencilere veya tatilcilere kiralanarak sürekli gelir elde etmeyi sağlayan stüdyo daireler yatırımcıların iştahını kabartıyor.

Tercih edilme nedenleri çok çeşitli olan stüdyo daireler sayesinde siz de eşsiz bir yatırım yapmak ister misiniz? O halde dikkat etmeniz gereken sadece Kuzey Kıbrıs’ın hangi bölgesinde yatırım yapacağınız. Bölgesel anlamda fiyatların farklılık gösterebildiği gibi talep de değişken olabiliyor. Bu nedenle Kuzey Kıbrıs stüdyo daire tercihi öncesinde titiz bir araştırma şart. Akol Group ile iletişime geçerek araştırma sürecini tamamlamaya ne dersiniz?

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

AKOL GLOBAL, which has been producing lucrative projects with its 'human and life' oriented vision and customer satisfaction priority since 2003, also improves the life quality of individuals with the real estate projects it realizes.

Contact Us

Follow Us on Social Media

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.