Lefkoşa’da Satılık Ev Seçenekleri Neler?

Lefkoşa’da satılık evler sayesinde size en uygun alternatifi değerlendirebileceğinizi biliyor muydunuz? O halde ne tür seçeneklerin söz konusu olduğunu değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz. Kaliteli bir yatırım için ilgi çekici olan Lefkoşa’da size özel bir çözüm bulabileceğinizi unutmamalısınız. Akol Group olarak her ihtiyaca uyacak seçenekler için hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Lefkoşa, Kıbrıs’ın başkenti ve adanın en önemli noktalarından bir tanesi. Bu özeliğiyle gerek yerli gerekse de yabancı yatırımcılar açısından önem kazandığını söylemek gerekiyor. Peki, Lefkoşa’da bir ev satın almak istediğinizde alternatifler neler? Size özel yatırım fırsatları ve çok daha fazlası için detaylara bir göz atalım!

Özellikle fiyatları öğrenmek istiyorsanız Lefkoşa Satılık Daire Fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Lefkoşa’da Satılık 1+1 Evler

Lefkoşa’da satılık konut tercihinizi yaparken ister geniş ister küçük alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle de küçük aileler ve tek yaşayanlar için 1+1 seçenekleri oldukça ideal. Daha derli toplu bir yaşam alanı tercih ediyor ve bütçeniz de buna müsaitse Lefkoşa’da 1+1 evler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Konforlu ve size uygun bir yaşam alanı sayesinde ihtiyacınız olanı elde edebileceksiniz.

Lefkoşa’da Satılık 2+1 Evler

Lefkoşa’da satılık ev seçenekleri arasından bir tercihte bulunmak mı istiyorsunuz? Bu durumda 2+1 seçenekleri sayesinde eşsiz bir alışveriş yapabileceksiniz. Çok geniş olmayan aileler açısından ideal olan Lefkoşa’da 2+1 evler ile yatırımınızı gerçekleştirebileceksiniz. 2+1 evlerin Lefkoşa’nın hemen her noktasında bulunması sizin için kârlı veya sürdürülebilir çözümlerin gündeme gelmesine olanak sağlıyor.

Lefkoşa’da Satılık 3+1 Evler

Lefkoşa’da satılık 3+1 evler pek çok yatırımcı açısından ayrıcalıklarla dolu bir deneyim sunmayı başarıyor. Bu çerçevede bir yatırımcı için geniş ve kullanışlı bir ev tercihi dikkat çekiyorsa Lefkoşa’da bunu karşılayacak seçeneklerin varlığından söz etmek gerekir. Siz de bir yatırımcı olarak geniş yaşam alanlarına sahip olmak istiyorsanız mutlaka 3+1 evler ile ihtiyaçlarınıza cevap verebileceksiniz.

Kıbrıs’ın birbirinden özel yatırım fırsatlarını değerlendirerek size özel çözümleri tercih etmek istiyorsunuz değil mi? O halde yapmanız gereken sadece ihtiyaçlarınıza uygun bir çözümle kaliteli yatırımlar gerçekleştirmek olacak. Bütçenizi veya yatırım yapmak istediğiniz evin özelliklerini düşünerek hemen harekete geçmek istemez misiniz?

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.