Yeniboğaziçi Konut Fiyatları ve Avantajları

Kuzey Kıbrıs, son yılların en popüler turistik ve yerleşim alanlarından biridir. Bu bölgede en çok ilgi gören yerlerden biri de Yeniboğaziçi’dir. Yeniboğaziçi, Kuzey Kıbrıs’ın güney sahil bölgesinde yer alan ve güzel plajları, tarihi yapıları, lüks konutları ve sosyal aktiviteleri ile öne çıkan bir yerleşim alanıdır. Bütün bunların yanı sıra Yeniboğaziçi konut fiyatları ile de yatırımcıların ilgisini çekmektedir.

Yazımıza başlamadan önce KKTC’de Deniz Manzaralı Villa Fiyatları makalemize de göz atmak isteyebilirsiniz.

Yeniboğaziçi Konut Fiyatları

İlk olarak Yeniboğaziçi konut fiyatları, Kuzey Kıbrıs’ın diğer bölgelerine göre daha uygun fiyatlardır. Yeni inşa edilen lüks konutlar, turistik ve yerleşik halkın ilgisini çekmekte ve popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Aynı zamanda, Kuzey Kıbrıs’taki kimi yerleşim alanlarına kıyasla daha ucuz olan Yeniboğaziçi, emlak yatırımı yapmak isteyenler için de cazip bir seçenektir.

Yeniboğaziçi’de konut fiyatları £50.000 ilâ £800.000 aralığında değişmektedir.

Yeniboğaziçi, turistik ve konut amaçlı olarak yapılan yatırımların yanı sıra, ticari alanlarda da gelişme göstermektedir. Bu bölgede bulunan ticari alanlar, turistik ve yerleşik halkın ilgisini çekmektedir. Bu sebeple bölgenin popülaritesi de her geçen gün artmaktadır.

Bölgede son yıllarda çok sayıda konut projesi yükselmektedir. Bu projelere çok sayıda Avrupa ülkesinden ve Rusya’dan büyük ilgi gösterilmektedir. Bunun en önemli sebebi konutların hem yatırıma uygun olması hem de yabancılar için oldukça bütünleşik bir yaşam alanı sunmasıdır. Birçok proje, sakinleri için eksiksiz bir yaşam sunmaktadır. Projeler içerisinde spor salonları, yüzme havuzları, tenis kortları, marketler ve daha birçok farklı imkân yer almaktadır.

Yeniboğaziçi’de Yaşam

Yeniboğaziçi, Kuzey Kıbrıs’ın en güzel plajlarından biri olan Yeniboğaziçi Halk Plajı ile de ünlüdür. Bu plaj, çevresi kafeler ve konaklayabileceğiniz karavan alanları ile doludur. Bunun yanı sıra turistler arasında da oldukça popülerdir. Aynı zamanda, Yeniboğaziçi tarihi yapıları, müzeleri ve tiyatrosu ile de öne çıkmaktadır.

Sonuç olarak Yeniboğaziçi Kuzey Kıbrıs’ın en avantajlı bölgesi olarak kabul edilir. Yeniboğaziçi konut fiyatlarının uygunluğu, güzel plajları, tarihi yapıları ve ticari alanları ile öne çıkmaktadır. Bu nedenle, Kuzey Kıbrıs’a yerleşmek veya emlak yatırımı yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Ayrıca turistik amaçlı ziyaretçiler için de uygun fiyatlı konaklama seçenekleri ve turistik aktiviteler sunmaktadır. Yeniboğaziçi, her yıl turist sayısının artması ile birlikte, popülaritesini koruyan ve artıran bir bölgedir.

SALES POLICY

Payment Plans of Our Projects

As Akol Global, we offer different payment plans specifically for the real estate you want to purchase. You can make your payments with different options during your payment plan, which we have tailored specifically to your financial plans and budget.

In addition to bank loans, you can facilitate your payment process with many options such as medium and long-term payment plans and barter payments.

All units are eligible for Bank Loans up to 120 months maturity.

Akol Global, the Construction Company of Northern Cyprus You can contact us to determine a special payment plan for you or to get more detailed information about payment methods.

Contact Us

KKTC Construction Company Akol Global: Don't wait any longer to find your dream home. Contact us to plan a presentation and get detailed information!

ALL RIGHTS RESERVED COPYRIGHT | Akol Group © 2023.